X
تبلیغات
دستگاه های برش لیزری

مرکز ارائه دستگاه های لیزر

دستگاه های برش لیزری

برش لیزری co2 ، روشی دقیق و تمیز برای برش مواد مختلفی همچون آکریلیک ، پارچه ،چوب ، چرم و ام دی اف است .دستگاههای لیزری فیبر و دستگاههای برش پلاسما ی جدید ما ، میتواند تمامی نیازهای مشتریان را برای برش دقیق ورقه های فلزی فراهم کنند. طیف وسیعی از ماشین آلات Microstep که ما ارائه می دهیم به شما اجازه میدهد از آن برای برش فلزی با ضخامت بیشتر و کاربردهای خاصی همچون برش لوله ها از آن استفاده کنید .دستگاههای لیزر co2 ی بریتانیای CTR ، دارای طیف وسیعی از قدرت لیزر هستند که شامل لوله های الماسی با کیفیت بالا و منابع لیزری RF می باشند .در مقیاس بزرگتر ، دستگاههایی که برای مقاصد صنعتی مورد استفاده قرار میگیرند از فناوریهای دیگری همچون لیزر فیبری ، برش پلاسما و فناوری برش جت آبی بهره میبرند .با گسترش ماشین آلات دارای فناوری لیزر فیبری می توانیم تمامی نیازهای مشتریان خود را با دقت بالا مرتفع سازیم. CTR همچنین توزیع کننده ی ماشین آلات و دستگاههای microstep است که محدوده ی جدیدی از دستگاههای صنعتی همچون لیزرهای فیبری ، کاتر پلاسما و کاترهای جت آبی را پیشنهاد میکند.

مزایای استفاده از دستگاه برش لیزری CTR :
چندمنظوره:
دستگاههای برش لیزری را میتوان برای مقاصد خاص صنعتی و یا آموزشی سفارشی سازی کرد .دستگاههای ما میتوانند با طیف وسیعی از مواد خود را سازگار کنند . همچنین CTR طراحی سفارشی و سرویسهای ساخت برای کاربردهای خاص را نیز پیشنهاد میکند.

دقت:
لیزرهای CTRمی توانند طیف وسیعی از مواد را با دقت بالا برش دهند .

سرعت:
از آنجایی که برش لیزری سریعتر از فناوریهای سنتی است ، شما می توانید به خروجی بهتری دست یابید و بهره وری نیز افزایش می یابد .

امن و تمیز:
برش لیزری یک فرایند برش عاری از تماس است .مواد نیازی ندارند که بر روی دستگاههای لیزری ثابت شوند . تمامی دستگاههای CTR دارای استانداردهای لازم هستند .

کاربرد آسان :
اینکه شما در استفاده از لیزر متخصص هستید و یا هنوز تازه کارید فرق چندانی نمی کند ، استفاده و به کارگیری این دستگاهها بسیار آسان است .بعد از اینکه طراحی شما حاضر شد ، و در دستگاه وارد گردید ، به کار گیری و راه اندازی آن به راحتی استفاده از یک پرینتر و یا مایکروویو خواهد بود .

ارزش:
ماشین آلات برش لیزری CTR نشان دهنده ی ارزش خوبی برای پول است .

هر یک از ماشین آلات برش لیزری co2 برای برش تمیز طیف وسیعی از مواد آلی همچون لباس ، کارتها ،پارچه ،چوب، چوب سه لایه ،چرم ،پلاستیک طراحی شده است . لیزر co2 می تواند فلزاتی مانند آلومینیوم آندی شده و فلزات رنگ شده را حکاکی کند .

هر کدام از دستگاههای برش لیزری co2 دارای موارد زیر هستند .
پمپ کمکی هوا
واحد خنک سازی آبی الکترونیکی
تجهیزات استخراجی
نرم افزار طراحی لیزر
نصب در محل
آموزش کامل اپراتور
گارانتی
پشتیبانی نامحدود


برچسب‌ها: دستگاه لیزر,
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ساعت ۱۲:۳۰ توسط دستگاه ماشین دسته : دستگاه لیزر نظر(0)